CAW Oost-Vlaanderen

U bent hier

Contact

Voor elke welzijnsvraag, voor iedereen

Je kan met je vraag terecht in onze onthaalpunten in Gent, Eeklo, Wetteren, Sint-Niklaas, Dendermonde, Beveren, Lokeren, Aalst, Geraardsbergen, Ninove (vanaf 2015), Oudenaarde, Ronse en Zottegem.

Onthaal Gent

Oude Houtlei 124, 9000 Gent
tel 078 150 300
onthaal.gent@cawoostvlaanderen.be
ooVoo: CAW_onthaal

Openingsuren

maandag9u - 12u 
dinsdag9u - 12u 
woensdag9u - 12u 
donderdag9u - 12u 
vrijdag9u - 12u 
Of op afspraak  

Onthaal Eeklo

Zuidmoerstraat 136-1, 9900 Eeklo
tel 078 150 300
onthaal.eeklo@cawoostvlaanderen.be

Openingsuren

maandag 9u - 12u
woensdag9u - 12u
Of op afspraak

Onthaal Wetteren

Molenstraat 9, 9230 Wetteren
tel 078 150 300
onthaal.wetteren@cawoostvlaanderen.be

Enkel op afspraak

Onthaal Sint-Niklaas

Gasmeterstraat 81 B, 9100 Sint-Niklaas
tel 078 150 300
onthaal.sintniklaas@cawoostvlaanderen.be

Openingsuren

maandag9u - 12u 
dinsdag9u - 12u 
woensdag9u - 12u 
donderdag9u - 12u 
vrijdag9u - 12u 
Of op afspraak  

Onthaal Dendermonde

Onze-Lieve-Vrouw Kerkplein 30, 9200 Dendermonde
tel 078 150 300
onthaal.dendermonde@cawoostvlaanderen.be

Openingsuren

maandag9u - 12u
donderdag9u - 12u
Of op afspraak
Maandag 10 aprilgeen vrije permanentie

Onthaal Beveren

Gravendreef 15, 9120 Beveren
tel 078 150 300
onthaal.beveren@cawoostvlaanderen.be

Enkel op afspraak

Onthaal Lokeren

Krekelstraat 9, 9160 Lokeren
tel 078 150 300
onthaal.lokeren@cawoostvlaanderen.be

Enkel op afspraak

Onthaal Aalst

Administratief Centrum Stad Aalst
Werf 9, Aalst
tel 078 150 300
onthaal.aalst@cawoostvlaanderen.be

Openingsuren

maandag8u30 - 11u 
dinsdag 8u30 - 11u 
woensdag14u - 18u
donderdag8u30 - 11u 
vrijdag8u30 - 11u 
Of op afspraak  

Onthaal Geraardsbergen

Abdijstraat 2, 9500 Geraardsbergen
tel 078 150 300
onthaal.geraardsbergen@cawoostvlaanderen.be

Openingsuren

maandag9u - 12u 
Of donderdag op afspraak9u - 12u 13u - 18u

Onthaal Ninove

Oude Kaai 44, 9400 Ninove
tel 078 150 300
onthaal.ninove@cawoostvlaanderen.be

Openingsuren

dinsdag 8u30 - 12u30
Of op afspraak 

Onthaal Oudenaarde

Remparden 10, 9700 Oudenaarde
tel 078 150 300
onthaal.oudenaarde@cawoostvlaanderen.be

Enkel op afspraak

Onthaal Ronse

Zonnestraat 30, 9600 Ronse
tel 078 150 300
onthaal.ronse@cawoostvlaanderen.be

Openingsuren

maandag9u - 12u
Of op afspraak 

Onthaal Zottegem

Ooststraat 27, 9620 Zottegem
tel 078 150 300
onthaal.zottegem@cawoostvlaanderen.be

Enkel op afspraak